dvs Glass

Bostancı Mh, Bahçelerarası Sk.
No:5 Kadıköy / İstanbul

Hizmetlerimiz

Konforlu ve şık bir pencere deneyimi için aluminyum giyotin sistemi hizmetimizle tanışın! İnce detaylarıyla dikkat çeken bu özel sistem, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile fark yaratıyor. Pencerelerinizi hareketlendirip mekanlarınıza modern bir dokunuş katmanın zamanı geldi!

See More

Estetiği ve dayanıklılığı birleştiren aluminyum cephe hizmetimizle binalarınıza şıklık katın! Uzman ekibimiz tarafından özenle tasarlanan ve monte edilen aluminyum cephe sistemlerimiz, modern mimarinin gereksinimlerini karşılar.

See More

Böceksiz bir yaz için mükemmel çözüm: Sineklik hizmetlerimizle evinizin havasını bozmadan taze bir atmosfer sunuyoruz. Sizi sivrisineklerden, böceklerden ve rahatsız edici hava akımlarından koruyan kaliteli sineklik çözümlerimiz mekanların konforunu arttırıyor. İç mekanlarınızı serin ve keyifli tutmanın basit ve etkili yolu.

See More

Konforlu mekanlar, sıcak bir atmosfer… Cam balkon hizmetimizle yaşam alanlarınızı her mevsim keyifle kullanın! Yüksek kaliteli malzemeler ve uzmanlıkla tasarlanan cam balkon sistemlerimiz, dış etkenlerden koruma sağlarken doğal ışığı içeri davet ediyor. Evlerinizi daha ferah, daha kullanışlı hale getirmenin zamanı geldi!

See More

Alüminyum Doğrama Sistemleri, TSE belgeli tüm alüminyum profil ve cam markalarını atölyelerimizde son teknoloji makina parkurumuzda titiz işçilik ile işleyip, Türkiyenin heryerine sevk edip projelerinize sadık kalarak ve sorunsuz şekilde uygulama ve montajını gerçekleştiriyoruz.

See More

PVC doğrama hizmetiyle evinizi modernleştirin! En kaliteli PVC malzemelerle üretilen doğramalarımız, dayanıklılığı ve estetik görünümü bir arada sunar.

See More

Bilgi Alın

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım.